reg
skare
raumaprofil


Telefon: 71 22 29 10
e-post: firmapost@skare.no

Post- og besøksadresse:
Øran Vest, 6300 Åndalsnes



Tilbake til startsiden: Hva kan vi levere? Prosjekter under arbeid


Våre medarbeidere:

Roy Dahle
911 27 327
Daglig leder
roy@skare.no
Reidar Dahle
908 95 600

reidar@skare.no
Lisbeth Kvalsund
922 34 528

lisbeth@skare.no
Frode Solevågseide
924 00 176

frode@skare.no
Liv Eli Kringstad
926 03 831

liv@skare.no
Arnt Eirik Rødal
928 90 925

arnt-eirik@skare.no
Kai Roger Sande
924 81 602

kai-roger@skare.no
Svein Harry Hestad
412 55 221

svein@skare.no
Even Heinåli
456 19 292

even@skare.no
Torgeir Andersen
948 39 919

torgeir@skare.no
Håkon Farkvam Thorstensen
941 89 991

hakon@skare.no
Marcus Remmem Furseth
902 32 576

marcus@skare.no
Sivert Hole 478 47 344

sivert@skare.no
Sindre Dybvik
924 58 509

sindre.dybvik@skare.no
Erlend Einang
406 18 605

erlend@skare.no
Sindre Solevågseide
456 92 166

sindre@skare.no
Lærlinger:



Sander Hatlen Bale 458 48 285

Brage Skiri
458 44 576

Andreas Solevågseide Helle
459 17 921

Øyvind Solevågseide




   

A SKARE AS   -   REGISTRERT ELEKTROENTREPRENØR   -   AUTORISERT TELEINSTALLATØR